Tagasi

NISSAN QASHQAI 10 aastat sõiduelamusi!

Autovahetust pakume nii eraisikutele kui ka firmadele. Piiranguid ei ole pakutava auto vanusele ega seisukorrale.
ERIPAKKUMISENA maksame Teie vana auto eest lisaks kuni 3 000 €. Teie vana auto sobib suurepäraselt ka liisingu esimeseks sissemakseks. Auto võib olla ka liisingus ja me aitame väljaostu toimingutega! Teie auto hindamine toimub Nissani esindustes ja see on Teie jaoks tasuta ega kohusta Teid tehingut sõlmima.

Kui te olete Nissani omanik ja olete You+Nissan lojaalsusprogrammi liige, siis lisaks tavapakkumisele saate osa You+Nissan lojaalsuspakkumisest – Nissan 5* pikendatud garantii üheks aastaks TASUTA.

OSTA NÜÜD NISSAN QASHQAI, SAAD VANA AUTO EEST KUNI 3000 € ROHKEM!

See pakkumine kehtib kuni 30.04.2017

Pakkumist ei saa kombineerida teiste pakkumiste ega soodustustega v.a. You+Nissan lojaalsuspakkumisega. You+Nissan lojaalsuspakkumine kehtib You+Nissan lojaalsusprogrammi liikmetele, kes ostavad uue Nissan Qashqai eraisikuna. Rohkem infot lojaalsuspakkumise kohta leiate You+Nissan portaalist, www.nissan.ee/you+. Täpsem info finantseerimistoodete ja tingimuste kohta saate oma Nissani edasimüüja käest. Pildid on illustreeriva tähendusega. Nissan Qashqai keskmine kütusekulu alates 3.8 – 6.0 l/100 km, CO2 emissioon alates 99 – 138 g/km


Telli proovisõit Ehita ise! Kontakt

Kuva kõik

Uued autod laoautode pakkumises

 • NISSAN QASHQAI

  21 090 €   24 090 €  

  Loe edasi

  -12%
 • NISSAN QASHQAI

  19 490 €   22 490 €  

  Loe edasi

  -13%