Tagasi

UUS NISSAN X-TRAIL JA NISSAN QASHQAI KUNI JAANIPÄEVANI TEHASEHINDADEGA!

Uus Nissan X-Trail on linnamaastur, mis on loodud perekonnale tõelisteks seiklusteks. Kuni 7 istekohta, tipptasemel tehnoloogia, kindel võimsus ja preemiumklassi salongiviimistlus täidavad teie ja teie pere nõudmised mugavaks reisiks.

Nissan X-TRAILi hinnad alates 20 942 €. Lisaks kingituseks kaasa võtmed kätte pakett!

Nissan Qashqai on tõline linna-crossover. Tipptasemel tehnoloogia koos autonoomse sõidutehnoloogiaga ProPILOT. Lisaks silmapaistev välimus ja tõhus aerodünaamika, et saaksite nautida linnasõitu selle parimas vormis.

Nissan Qashqai hinnad alates 16 168 €. Lisaks kingituseks kaasa võtmed kätte pakett!

Kui te olete Nissani omanik ja olete You+Nissan lojaalsusprogrammi liige, siis lisaks tavapakkumisele saate osa You+Nissan lojaalsuspakkumisest – Nissan 5* pikendatud garantii üheks aastaks TASUTA VÕI Nissan+ Hooldusleping 5 aastaks, 3 aastase lepingu hinnaga.

See pakkumine kehtib kuni "23.06.2018"

*pakkumine kehtib kuni 23.06.2018. Pakkumist ei saa kombineerida teiste pakkumiste ega soodustustega v.a. You+Nissan lojaalsuspakkumisega. You+Nissan lojaalsuspakkumine kehtib You+Nissan lojaalsusprogrammi liikmetele, kes ostavad uue Nissan X-Traili või Nissan Qashqai eraisikuna. Rohkem infot lojaalsuspakkumise kohta leiate You+Nissan portaalist, www.nissan.ee/you+. Pildid on illustreeriva tähendusega. Nissan X-Traili keskmine kütusekulu alates 4,9-6,4 l/100 km, CO2 emissioon alates 129 – 162 g/km. Nissan Qashqai keskmine kütusekulu alates 3,8-5,8 l/100 km, CO2 emissioon alates 99 – 134 g/km.

Telli proovisõit Kontakt